Привітання з Днем знань від Наукової бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили

Шановні освітяни та студенти!

Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили щиро вітає Вас із Днем знань та початком нового навчального року!

День знань – це старт чергового етапу освітнього процесу. Новий навчальний рік стане ще одним кроком на шляху розвитку освіти та університету, і ми зможемо досягти всього того, що запланували.

Пам’ятайте, усі перешкоди долаються силою знань.

Все починається  з університетських аудиторій, зі спортивних залів, бібліотек та лабораторій.  Існує думка, що скільки книг прочитала людина, стільки життів вона прожила.

Саме ваше прагнення до навчання та пізнання, творчого мислення та самореалізації є запорукою гідного майбутнього. Хочемо побажати усім успішного навчального року, міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії та творчих здобутків. Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця і наповнюють їх святковим настроєм!

Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили.