Привітання з Днем науки


Шановні колеги – науковці!

Щиро вітаємо Вас з Всесвітнім днем науки заради миру та розвитку!

Цей день об’єднує науковців та вчених усього світу. Вчені, численні наукові школи багато зробили для утвердження і поширення сучасних наукових знань, для зростання економіки, освіти і культури. І нині вони докладають багато сил для подолання кризових явищ і виходу країни на шлях стабільного розвитку.

Ваша праця є найціннішим скарбом, бо ваші думки, почуття та знання віддані молодому поколінню, авідтак – майбутньому країни! Ви створюєте, винаходите, впроваджуєте, навчаєте – і все це задля того, щоб наукова скарбниця та інтелектуальний потенціал України збагачувалися на відкриття, винаходи, інновації, новітні розробки.

Сьогодні, у час перебудови освіти за новітніми тенденціями, перед нами відкриваються нові горизонти і можливості.

Бажаємо Вам, дорогі колеги і науково-творча молодь, міцного здоров’я, життєвого оптимізму і нових відкриттів на шляху до професійного самовдосконалення!

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …