Привітання з Днем науки в Україні


Щиро вітаємо всіх науковців, викладачів, майбутніх вчених-студентів та аспірантів із Днем науки в Україні!

Наука безсила без Вас, вчених, саме Ви створюєте майбутнє. Бажаємо Вам успіху, оптимізму в усьому, та звичайно ж, міцного здоров’я!

Вітаємо з Днем науки – щастя, часу і бажання створювати все те, що звичайні люди отримують у готовому вигляді!

Нехай у вашій трудовій діяльності не буде меж, дорогі вчені.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …