Привітання студентів-фармацевтів ЧНУ ім. Петра Могили з професійним святом


21 вересня в Україні відзначають професійне свято – День фармацевтичного працівника.

З нагоди свята директор Медичного інституту, к.мед.н., доц. Геннадій Грищенко та викладачі кафедри фармації, фармакології, медичної, біоорганічної та біологічної хімії к.фарм.н., доц. Мирослава Оглобліна, к.фарм.н., доц. О. Шмалько привітали студентів ЧНУ імені Петра Могили фармацевтичної спеціальності. Викладачі надали інформацію про історію свята та становлення фармацевтичної справи на Миколаївщині та про сьогодення фармацевтичної галузі.

Разом з привітаннями з нагоди свята студенти отримали подарунки у вигляді солодощів. Після урочистої зустрічі майбутні фармацевти з викладачами кафедри відвідали Миколаївський обласний краєзнавчий музей, де ознайомилися з історією Миколаївської медицини та фармації. Особливу зацікавленість у студентів викликали історичні артефакти: старовинний аптечний посуд та предмети аптечного ремесла, а також рідкі представники лікарських рослин Миколаївщини.

Вітаємо всіх фармацевтів із професійним святом!

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …