Привітання студентів-фармацевтів ЧНУ ім. Петра Могили з професійним святом


21 вересня в Україні відзначають професійне свято – День фармацевтичного працівника.

З нагоди свята директор Медичного інституту, к.мед.н., доц. Геннадій Грищенко та викладачі кафедри фармації, фармакології, медичної, біоорганічної та біологічної хімії к.фарм.н., доц. Мирослава Оглобліна, к.фарм.н., доц. О. Шмалько привітали студентів ЧНУ імені Петра Могили фармацевтичної спеціальності. Викладачі надали інформацію про історію свята та становлення фармацевтичної справи на Миколаївщині та про сьогодення фармацевтичної галузі.

Разом з привітаннями з нагоди свята студенти отримали подарунки у вигляді солодощів. Після урочистої зустрічі майбутні фармацевти з викладачами кафедри відвідали Миколаївський обласний краєзнавчий музей, де ознайомилися з історією Миколаївської медицини та фармації. Особливу зацікавленість у студентів викликали історичні артефакти: старовинний аптечний посуд та предмети аптечного ремесла, а також рідкі представники лікарських рослин Миколаївщини.

Вітаємо всіх фармацевтів із професійним святом!

 

Події та оголошення


жовтня
17
IV Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук»

З  17-18 жовтня 2019 року у ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться IV Міжнародна науково-практична конференція з міжнародною участю «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук» Детальніше.    

листопада
1
Запрошуємо взяти участь у XXI Всеукраїнській науково-практичній конференції (м. Харків)

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XXІ Всеукраїнській науково-практичній конференції, яка відбудеться 01 листопада 2019 року у м. Харкові Приймаються роботи до наступних секцій: Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; Конституційне право; муніципальне право; …

жовтня
17
Запрошуємо на зустріч із миколаївською поетесою Галиною Запорожченко

17 жовтня 2019 року о 12:30 у  приміщені читальної зали Філологічної бібліотеки (11 корпусу) відбудеться зустріч із миколаївською поетесою Галиною Запорожченко «Я знаю – Україна є і буде!». Запрошуємо всіх, хто цікавиться поезією, і кому не байдужа історія України! Наукова …