Приватний університет Dayananda Sagar University пропонує студентам ЧНУ імені Петра Могили місячний обмін!

Шановні колеги!

Приватний університет Dayananda Sagar University (Бангалор, Індія) пропонує українським студентам місячний обмін. Університет готовий прийняти двох студентів від одного університету, які навчаються за напрямами ІT, дизайн, бізнес, маркетинг, комп’ютерні технології.

Українські студенти покриватимуть лише вартість проживання та витрати на дорогу. Університет надає можливість оплачуваного стажування для зменшення фінансового навантаження.

Індійський партнер відкритий до співпраці з кількома українськими університетами одразу.

Якщо пропозиція про стажування студентів вас зацікавила, будь ласка, заповніть форму до 18 грудня 2023 року.

Також університет DSU розглядає можливість налагодження партнерських відносин з університетами України, що може включати дослідження, курси COIL, та інше.

Запрошуємо всіх охочих спробувати власні сили заповнивши форму!