Приймальна комісія ЧНУ імені Петра Могили розпочала свою роботу в межах вступної кампанії-2022

25 липня приймальна комісія ЧНУ імені Петра Могили розпочала свою роботу в межах вступної кампанії-2022.

З 1 липня приймальна комісія університету консультує абітурієнтів, їхніх батьків та всіх охочих щодо актуальних питань вступу на бакалаврські та магістерські програми.

Протягом 25 – 29 липня комісія працює з 9.00 до 14.00 (з 14.00 до 17.00 – у дистанційному режимі), субота та неділя – вихідні.

Тим, хто не відкрив власний електронний кабінет для вступу, допомагають в університеті.

Вступ до університету на 1 курс для здобуття ступеня бакалавра здійснюється за результатами національного мультипредметного тесту або  ЗНО (2019 – 2021 рр.). Заяви від вступників приймаються лише в електронній формі (окрім пільгових категорій).

Прийом заяв і документів від осіб, які вступають на 1 курс, триває з 29 липня до 23 серпня 2022 року.

Рейтинговий список вступників із зазначенням рекомендованих до зарахування на місця державного замовлення оприлюднюється не пізніше 29 серпня 2022 року (1 курс).

Прийом заяв і документів від осіб, які вступають на 2 та 3 курси, триває з 29 липня до 23 серпня 2022 року.

Прийом заяв і документів від осіб, які вступають на 5 курс – з 16 серпня до 15 вересня 2022 року.

Прийом заяв і документів від осіб, які вступають на 1 курс спеціальності 017 «Фізична культура і спорт триває з 29 липня до 23 серпня 2022 року. Творчий конкурс проводиться з 1 по 18 липня (реєстрація з 1 по 18 липня в університеті або на сайті ЧНУ). Додатковий етап творчого конкурсу (лише на контракт) – з 9 до 16 серпня. Більше деталей за посиланням.

Вступники, які отримали рекомендації до зарахування, повинні надати такий перелік документів:

• документ державного зразка про здобутий рівень освіти та додаток до нього (оригінал та копія);
  • 6 фотокарток розміром 3х4;
  • паспорт та ідентифікаційний код (копії);
  • військовий квиток або посвідчення про приписку (копія);
  • сертифікат та результати НМТ або сертифікати ЗНО 2019–2021 років (для вступників на основі ПЗСО, молодший спеціаліст та молодший бакалавр), сертифікат MKT, МТНК (вступників на основі ступеня бакалавра) та довідка форми 086/0.

Пропонуємо ознайомитись з правилами та умовами прийому до ЧНУ, адже під час вступної кампанії важливим є врахування всіх особливостей та нюансів, що значно полегшуватиме процес вступу.

У разі виникнення питань, звертайтесь за телефоном (0512) 76-92-87, 096-06-06-84 (Приймальна комісія ЧНУ ім. Петра Могили).

Запрошуємо абітурієнтів на навчання до ЧНУ імені Петра Могили! Приймальна комісія чекає на вас!