При факультеті політичних наук створено студентський науково-практичний гурток «Soft power». Запрошуємо зацікавлених студентів!

За ініціативи завідуючої кафедри соціології та політології ЧНУ імені Петра Могили д.і.н. О. С. Морозової та к.політ.н. Т. В. Лушагіної при кафедрі соціології та політології у жовтні 2021 року було створено студентський науково-практичний гурток «Soft power» під керівництвом к.політ.н. Т. В. Лушагіної.

Метою діяльності гуртка є виявлення та залучення обдарованої молоді до наукової діяльності, набуття навичок науково-дослідної роботи та застосування отриманих знань на практиці, обговорення актуальних політичних проблем, проведення тренінгів для розширення навичок у відповідній професійній сфері, розширення загального і професійного світогляду.

До діяльності гуртка запрошуються студенти, які цікавляться внутрішньою і міжнародною політикою України, актуальними проблемами національної та інформаційної безпеки.