Презентація збірки оповідань «Авдіївка. Шлях до перемоги»

9 грудня 2018 р. в Миколаївській обласній бібліотеці для дітей ім. Лягіна була презентована збірка «Авдіївка. Шлях до перемоги».

Захід відвідали студенти та доцент кафедри української філології, теорії та історії літератури В.Руссова. Представляла книгу одна з авторок, Аліна Косовська, яка є й одним з організаторів та представників благодійного фонду «Зорі надії». Весною цього року волонтери вирішили написати історію Донеччини на прикладі міста, в якому мешкають. «Авдіївка. Шлях до перемоги» – це збірка оповідань про життя 26 простих людей, які творять сучасну історію України. 15 із них – звичайні мешканці Авдіївки, у долі яких в одну мить увірвалась війна. Ще 11 історій – розповіді військовослужбовців, для яких Авдіївка стала другою домівкою. Військовослужбовці відчули, що мешканці міста підтримують їх і завжди готові забезпечити надійною підтримкою.

Авторами стали Сергій Деркач, Віталій Кудін, Євгенія Подобна та Аліса Сисоєва. Робота над книгою тривала близько півроку. Кожен з авторів мав прожити в Авдіївці життям звичайних городян близько тижня, збираючи інтерв’ю для своїх документальних історій. Волонтерка розповіла миколаївцям про людей з Донеччини, чиї долі змінила війна, історію створення книги та про небайдужих українців, які долучились до роботи. Зазначимо, що пані Аліна родом з Миколаєва, але після служби у добровольчому війську залишилася жити в Авдіївці. На презентації відвідувачі могли придбати книги та тематичні сувеніри від авдіївських волонтерів. Зібрані з продажів кошти поповнили благодійну скриню фонду.

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.