Презентація європейських практик підготовки екологів в ЧНУ імені Петра Могили на світовому форумі в Стамбулі


Професор кафедри екології Олена Мітрясова презентувала результати впровадження освітянського  проекту Програми Еразмус+ Жана Моне з кращих європейських практик задля досягнення цілей сталого розвитку на XII Міжнародній конференції з педагогічних наук.

Захід відбувся 6-8 лютого 2020 року в Університеті Айвансарай (м. Стамбул), і об’єднав актуальні практики дослідників з різних країн Європи і Світу. Науковці представляли нові прогресивні тренди, кризисні гострі питання в галузі освіти, які відбуваються на тлі сучасних політичних та економічних трансформацій.

Досвід підготовки екологів, а саме концептуальні підходи до конструювання змісту екологічної професійної освіти, освіти для сталого розвитку, досягнення під час реалізації освітянського Модуля з екологічної безпеки водних ресурсів, можливості, які надає Програма ЄС Еразмус+ було озвучено під час доповіді професора Олени Мітрясової.

Захід став майданчиком для обміну досвідом світових освітянських практик, а також й унікальною можливістю представити вітчизняні практики в галузі екологічної освіти, а також досвід навчання екологів, який має місце в ЧНУ імені Петра Могили.

Зустріч з ректором Університету Айвансарай, професором Osman Çakır

 

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут