Презентація європейських практик підготовки екологів в ЧНУ імені Петра Могили на світовому форумі в Стамбулі

Професор кафедри екології Олена Мітрясова презентувала результати впровадження освітянського  проекту Програми Еразмус+ Жана Моне з кращих європейських практик задля досягнення цілей сталого розвитку на XII Міжнародній конференції з педагогічних наук.

Захід відбувся 6-8 лютого 2020 року в Університеті Айвансарай (м. Стамбул), і об’єднав актуальні практики дослідників з різних країн Європи і Світу. Науковці представляли нові прогресивні тренди, кризисні гострі питання в галузі освіти, які відбуваються на тлі сучасних політичних та економічних трансформацій.

Досвід підготовки екологів, а саме концептуальні підходи до конструювання змісту екологічної професійної освіти, освіти для сталого розвитку, досягнення під час реалізації освітянського Модуля з екологічної безпеки водних ресурсів, можливості, які надає Програма ЄС Еразмус+ було озвучено під час доповіді професора Олени Мітрясової.

Захід став майданчиком для обміну досвідом світових освітянських практик, а також й унікальною можливістю представити вітчизняні практики в галузі екологічної освіти, а також досвід навчання екологів, який має місце в ЧНУ імені Петра Могили.

Зустріч з ректором Університету Айвансарай, професором Osman Çakır