Презентація Всеукраїнської спілки германістів для вчителів

19 травня в Інституті філології ЧНУ ім. Петра Могили Всеукраїнська спілка германістів провела презентацію «Шляхи розвитку та співробітництва» для вчителів німецької мови загальноосвітніх шкіл міста Миколаїв.

Доповідачами проекту виступили кандидат філологічних наук, асистент кафедри міжкультурної комунікації та перекладу Львівського національного університету імені Івана Франка Любомир Бораковський та лектор Німецької академічної служби обмінів Міхаель Бек.

Під час презентації увагу слухачів було наголошено на тезі, що вчителі вищої і середньої шкіл стоять перед складним викликом і непростими змінами. Вони мусять кардинально змінювати вісь взаємодії з аудиторією, де вчитель – не керівник учнів, а порадник і партнер. На сьогодні увагу зосереджено на вивченні не лише іноземної мови, а й культури в цілому.

6ZzYrfWVlro 7CPsm5MyEmo Axvv9-5LP9w SFs6uJQb10w

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77