Презентація українсько-німецьких роликів соціальної реклами

26 листопада о 14.00 в читальній залі головного корпусу відбудеться презентація українсько-німецьких соціальних роликів, які представляють студенти-журналісти спільно зі студентами-політологами.

Зйомка роликів відбувалась в рамках міжнародного проекту, а роботами керували завідувач кафедри журналістики Монахова Тетяною Василівною разом з німецькими кінорежисерами та операторами Felix Kriengsheim, Nils Bökamp, Tobias Bräuhauser, Anton Yaremchuk. Фільми висвітлюють проблему незначної залученості молоді в голосуванні на виборах.

Запрошуємо всіх зацікавлених!

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.