Презентація українсько-німецьких роликів соціальної реклами

26 листопада о 14.00 в читальній залі головного корпусу відбудеться презентація українсько-німецьких соціальних роликів, які представляють студенти-журналісти спільно зі студентами-політологами.

Зйомка роликів відбувалась в рамках міжнародного проекту, а роботами керували завідувач кафедри журналістики Монахова Тетяною Василівною разом з німецькими кінорежисерами та операторами Felix Kriengsheim, Nils Bökamp, Tobias Bräuhauser, Anton Yaremchuk. Фільми висвітлюють проблему незначної залученості молоді в голосуванні на виборах.

Запрошуємо всіх зацікавлених!

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.

Запрошуємо на майстер-клас з 3D-технологій

21 березня в аудиторії 2-309 о 15:30 в ЧНУ імені Петра Могили пройде Workshop-тренінг, на якому Ви дізнаєтесь все про 3D-технології, що таке 3D принтер та які програмні продукти тобі допоможуть оволодіти професією майбутнього і стати 3D – моделістом.