Презентація україномовного перевидання «Історичний нарис столітнього існування м. Миколаєва при гирлі Інгулу (1790-1890)»

17 травня 2018 р. о 9.00 в аудиторії 4-104 Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбудеться презентація україномовного перевидання праці відомого миколаївського громадського і політичного діяча Г. М. Ге «Історичний нарис столітнього існування м. Миколаєва при гирлі Інгулу (1790-1890)». Перевидання цієї книги дозволяє миколаївцям більш детально ознайомитись з рідкісним краєзнавчим раритетом. Книжковий проект здійснено науковцями під керівництвом кандидата історичних наук, заступника директора з наукової роботи Миколаївського обласного краєзнавчого музею «Старофлотські казарми» В. В. Чернявського.

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77