Презентація стипендіальних програм DAAD для навчання в Німеччині

Сьогодні, 2 жовтня, в читальному залі ЧНУ відбулась презентація стипендіальних програм DAAD.

DAAD (нім. Deutscher Akademischer Austauschdienst) – це грошова допомога від Німецької Академічної Служби Обмінів, що фінансово допомагає здібним студентам, аспірантам і науковцям. Ця програма за обміном – це можливість для талановитої молоді  пройти наукове стажування або підвищити кваліфікацію у Німеччині.

На презентації  були присутні старший викладач кафедри теорії та практики перекладу з німецької мови, Володимир  Греков, та лектор DAAD в місті Одеса,   Регіна Улен.  Також захід відвідала представник DAAD в Миколаєві, Ніна Креер, яка наразі є співробітником нашого університету.

Студентам розповіли про навчання та витрати на проживання в Німеччині, умови вступу на необхідний пакет документів. Більше детальної інформації ви можете знайти на сайті  або звернутись  до представника DAAD в Миколаєві, Ніни Креер, в ЧНУ ім. Петра Могили, в аудиторію 11-421, щовівторка з 12:30 до 14:00 або за попередньою домовленістю.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики