Презентація стипендіальних програм DAAD для навчання в Німеччині

Сьогодні, 2 жовтня, в читальному залі ЧНУ відбулась презентація стипендіальних програм DAAD.

DAAD (нім. Deutscher Akademischer Austauschdienst) – це грошова допомога від Німецької Академічної Служби Обмінів, що фінансово допомагає здібним студентам, аспірантам і науковцям. Ця програма за обміном – це можливість для талановитої молоді  пройти наукове стажування або підвищити кваліфікацію у Німеччині.

На презентації  були присутні старший викладач кафедри теорії та практики перекладу з німецької мови, Володимир  Греков, та лектор DAAD в місті Одеса,   Регіна Улен.  Також захід відвідала представник DAAD в Миколаєві, Ніна Креер, яка наразі є співробітником нашого університету.

Студентам розповіли про навчання та витрати на проживання в Німеччині, умови вступу на необхідний пакет документів. Більше детальної інформації ви можете знайти на сайті  або звернутись  до представника DAAD в Миколаєві, Ніни Креер, в ЧНУ ім. Петра Могили, в аудиторію 11-421, щовівторка з 12:30 до 14:00 або за попередньою домовленістю.

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року.