Презентація результатів візиту делегації ЧНУ імені Петра Могили до Університету Свонсі в межах проєкту Twinning


11 вересня 2023 року в приміщенні Вченої Ради Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбулась внутрішня зустріч у межах проєкту Twinning. Під час зустрічі учасникам презентували результати візиту делегації ЧНУ імені Петра Могили до Університету Свонсі (Великобританія).

Ініціатива Twinning розпочалась ще в липні 2022 року та її метою є співпраця між освітньо-науковими установами Великобританії та України задля збереження й розвитку української системи вищої освіти під час кризових часів.

Студенти ЧНУ імені Петра Могили мали нагоду завітати до Університету Свонсі ще у вересні минулого року, а ось делегація науково-педагогічних працівників відвідала Великобританію у липні 2023 року.

Представниками від Миколаївської Могилянки стали кандидатка політичних наук, доцентка кафедри історії, координатор ініціативи Твіннінг в ЧНУ імені Петра Могили Аліна Іовчева, докторка педагогічних наук, професорка кафедри екології Олена Мітрясова, старша викладачка кафедри медичної біології та фізики, мікробіології, гістології, фізіології та патофізіології Ольга Яремчук та кандидатка політичних наук, старша викладачка кафедри англійської філології та перекладу Маргарита Лимар.

Кожен із делегатів мав низку зустрічей за тематичними напрямками, які мали на меті встановлення академічних зв’язків між партнерськими установами та розвиток співробітництва у визначених галузях.

Результатом поїздки стали нові горизонти співпраці між британським та українським ЗВО, а саме:  усі зацікавлені у подальшій співпраці викладачі ЧНУ імені Петра Могили мають нагоду відвідувати курси англійської мови від колег зі Свонсі;  відбуватиметься спільна розробка наукових тем; студенти та аспіранти матимуть можливість проходити двотижневе стажування та практику в Університеті Свонсі.

Викладачі та професори Університету Свонсі відкриті до співпраці та чекають на ідеї від представників нашого університету, а також радо візьмуть участь у конференціях, що організовує наш університет. Крім того, вони охоче читатимуть лекції для студентів ЧНУ імені Петра Могили.

Дякуємо Університету Свонсі за надані можливості та сподіваємося на майбутню плідну співпрацю!