Презентація результатів першого року модуля проекту Жана Моне


У Вченій раді ЧНУ ім. Петра Могили 10 жовтня відбулась презентація результатів першого року модуля проекту Жана Моне.

Проект Програми ЕРАЗМУС+ Жана Моне Модуль «Кращі Європейські практики з водної безпеки задля досягнення цілей сталого розвитку» стартував в Могилянці ще у вересні минулого року.  Це один з перших європейських навчальних курсів, що діє в Могилянці з метою підвищення професійної підготовки майбутніх фахівців в галузі екології.

Протягом  року представники Модуля провели чимало заходів. У рамках проекту була організована  Міжнародна Літня Школа, учасники якої отримали сертифікати після її проходження. Також сертифікати вручили слухачам, які успішно склали  модуль «Кращі Європейські практики з водної безпеки задля досягнення цілей сталого розвитку». Модуль складався з циклу лекцій, семінарських занять та підсумкового іспиту. Серед іншого учасники проекту неодноразово брали участь в телевізійних програмах, спрямованих на просвітницьку діяльність та популяризацію проекту.

 Доктор педагогічних наук, професор кафедри екології Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили та координатор проекту Олена Мітрясова розповіла, що під час першого року реалізації проекту  траплялось чимало труднощів, адже для кафедри екології Могилянки це був перший досвід реалізації такого проекту.

«Загалом перший рік з нашого погляду був складний, але успішний. Тому що ми набрали близько ста учасників, які мали змогу бути слухачами та безпосередньо брати участь як у навчанні, так і дослідженнях», – коментує Олена Мітрясова.

Реалізація проекту Жана Моне розрахована на три роки. Попри те, що модуль орієнтований на екологів, до заходу можуть долучитися усі охочі, звернувшись безпосередньо до координатора проекту Олени Мітрясової або на кафедру екології ЧНУ ім. Петра Могили.

 

Події та оголошення


жовтня
19
До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів

До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів! Списки груп закріплено за посиланням.  

жовтня
25
Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз

Шановні студенти! Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз. Мова навчання: іспанська/англійська. Навчання безкоштовне, стипендія 850 євро (витрати за дорогу компенсуються). Що потрібно для участі: заява на ім`я ректора; скан 1-ї сторінки закордонного паспорту; ваше CV (робити через …

жовтня
18
Reporters Talks Vol.7: Запрошуємо на відкриту лекцію Марічки Паплаускайте

Друзі,  у межах #ReportersTalks продовжуємо мандрувати країною та вчитися разом зі знаними репортерами і сторітеллерами. Наступне місто — Миколаїв. Цього разу лекторкою стане Марічка Паплаускайте — співзасновниця The Ukrainians та головна редакторка Reporters. Марічка також є викладачкою Школа журналістики УКУ …