Презентація результатів першого року модуля проекту Жана Моне


У Вченій раді ЧНУ ім. Петра Могили 10 жовтня відбулась презентація результатів першого року модуля проекту Жана Моне.

Проект Програми ЕРАЗМУС+ Жана Моне Модуль «Кращі Європейські практики з водної безпеки задля досягнення цілей сталого розвитку» стартував в Могилянці ще у вересні минулого року.  Це один з перших європейських навчальних курсів, що діє в Могилянці з метою підвищення професійної підготовки майбутніх фахівців в галузі екології.

Протягом  року представники Модуля провели чимало заходів. У рамках проекту була організована  Міжнародна Літня Школа, учасники якої отримали сертифікати після її проходження. Також сертифікати вручили слухачам, які успішно склали  модуль «Кращі Європейські практики з водної безпеки задля досягнення цілей сталого розвитку». Модуль складався з циклу лекцій, семінарських занять та підсумкового іспиту. Серед іншого учасники проекту неодноразово брали участь в телевізійних програмах, спрямованих на просвітницьку діяльність та популяризацію проекту.

 Доктор педагогічних наук, професор кафедри екології Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили та координатор проекту Олена Мітрясова розповіла, що під час першого року реалізації проекту  траплялось чимало труднощів, адже для кафедри екології Могилянки це був перший досвід реалізації такого проекту.

«Загалом перший рік з нашого погляду був складний, але успішний. Тому що ми набрали близько ста учасників, які мали змогу бути слухачами та безпосередньо брати участь як у навчанні, так і дослідженнях», – коментує Олена Мітрясова.

Реалізація проекту Жана Моне розрахована на три роки. Попри те, що модуль орієнтований на екологів, до заходу можуть долучитися усі охочі, звернувшись безпосередньо до координатора проекту Олени Мітрясової або на кафедру екології ЧНУ ім. Петра Могили.

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …