Презентація результатів першого року модуля проекту Жана Моне


У Вченій раді ЧНУ ім. Петра Могили 10 жовтня відбулась презентація результатів першого року модуля проекту Жана Моне.

Проект Програми ЕРАЗМУС+ Жана Моне Модуль «Кращі Європейські практики з водної безпеки задля досягнення цілей сталого розвитку» стартував в Могилянці ще у вересні минулого року.  Це один з перших європейських навчальних курсів, що діє в Могилянці з метою підвищення професійної підготовки майбутніх фахівців в галузі екології.

Протягом  року представники Модуля провели чимало заходів. У рамках проекту була організована  Міжнародна Літня Школа, учасники якої отримали сертифікати після її проходження. Також сертифікати вручили слухачам, які успішно склали  модуль «Кращі Європейські практики з водної безпеки задля досягнення цілей сталого розвитку». Модуль складався з циклу лекцій, семінарських занять та підсумкового іспиту. Серед іншого учасники проекту неодноразово брали участь в телевізійних програмах, спрямованих на просвітницьку діяльність та популяризацію проекту.

 Доктор педагогічних наук, професор кафедри екології Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили та координатор проекту Олена Мітрясова розповіла, що під час першого року реалізації проекту  траплялось чимало труднощів, адже для кафедри екології Могилянки це був перший досвід реалізації такого проекту.

«Загалом перший рік з нашого погляду був складний, але успішний. Тому що ми набрали близько ста учасників, які мали змогу бути слухачами та безпосередньо брати участь як у навчанні, так і дослідженнях», – коментує Олена Мітрясова.

Реалізація проекту Жана Моне розрахована на три роки. Попри те, що модуль орієнтований на екологів, до заходу можуть долучитися усі охочі, звернувшись безпосередньо до координатора проекту Олени Мітрясової або на кафедру екології ЧНУ ім. Петра Могили.

 

Події та оголошення


березня
4
Запрошуємо на Майстер-клас з теми: ” Кар’єра судді. Професія чи покликання?”

Професія Судді — мрія багатьох студентів-правників. Якщо ти теж зацікавлений у цій посаді, то Центр правничої кар’єри Миколаївського осередку Ліги студентів АПУ запрошує тебе на Майстер-клас з теми: “КАР’ЄРА СУДДІ. Професія чи покликання?” Своїм досвідом поділиться суддя Центрального районного суду …

березня
9
Стажування в рамках проєкту «Хаб медіа мобільності» у Києві

Запрошуємо студентів випускних курсів бакалаврату та магістратури шкіл журналістики з усіх регіонів України взяти участь у 15-денному стажуванні в редакціях провідних медіа в Києві. Учасники журналістської інтернатури опанують інтенсивний практичний курс з виготовлення інформаційних продуктів для конвергентних редакцій, радіо, ТБ, …

лютого
28
Бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію Олександри Філоненко з циклу «Магія та література»

Шановні друзі! В рамках проекту «lectorium» Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує 28 лютого 2020 року на відкриту лекцію з циклу «Магія та література»: «Вчена магія: найважливіші магічні історії Заходу».  Наш лектор: Олександра Філоненко. Початок: о  14.00. Локація: 11-й …