Презентація програми імені Фулбрайта в ЧНУ ім. Петра Могили

Програма імені Фулбрайта за підтримки Посольства США в Україні завітала до ЧНУ ім. Петра Могили із презентацією семінару-тренінгу з написання публікацій і статей у міжнародних рецензованих виданнях. Захід відбувся у приміщенні читальної зали Інституту філології.

DSC_0467

Співпраця з міжнародними організаціями є приємним бонусом навчання у ЧНУ імені Петра Могили. На початку презентації вступне слово взяла директор Програми імені Фулбрайта Марта Коломиєць. Вона розповіла про можливості, які надає Програма та співпрацю зі студентами.

DSC_0469

Наступним слово взяв ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко. Спікерами розповіли про основні етапи публікаційного процесу, відмінності структурування тексту українською та англійською мовами, сучасні виклики наукометрії тощо. Серед них: Ірина Тихонова, Олександр Пронкевич, Мелані Гретхем, Тетяна Ярошенко, Інна Бариш та Юрій Кондратенко.

DSC_0473

Також на зустрічі відбулася презентація конкурсів на отримання фулбрайтівських стипендій. Участь можуть брати студенти старших курсів, випускники ВНЗ, викладачі-початківці, кандидати та доктори наук, журналісти. Кінцеві терміни подання заявок вказано на сайті програми академічних обмінів.

DSC_0478

Більше фото тут

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77