Презентація програми імені Фулбрайта в ЧНУ ім. Петра Могили

Програма імені Фулбрайта за підтримки Посольства США в Україні завітала до ЧНУ ім. Петра Могили із презентацією семінару-тренінгу з написання публікацій і статей у міжнародних рецензованих виданнях. Захід відбувся у приміщенні читальної зали Інституту філології.

DSC_0467

Співпраця з міжнародними організаціями є приємним бонусом навчання у ЧНУ імені Петра Могили. На початку презентації вступне слово взяла директор Програми імені Фулбрайта Марта Коломиєць. Вона розповіла про можливості, які надає Програма та співпрацю зі студентами.

DSC_0469

Наступним слово взяв ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко. Спікерами розповіли про основні етапи публікаційного процесу, відмінності структурування тексту українською та англійською мовами, сучасні виклики наукометрії тощо. Серед них: Ірина Тихонова, Олександр Пронкевич, Мелані Гретхем, Тетяна Ярошенко, Інна Бариш та Юрій Кондратенко.

DSC_0473

Також на зустрічі відбулася презентація конкурсів на отримання фулбрайтівських стипендій. Участь можуть брати студенти старших курсів, випускники ВНЗ, викладачі-початківці, кандидати та доктори наук, журналісти. Кінцеві терміни подання заявок вказано на сайті програми академічних обмінів.

DSC_0478

Більше фото тут

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили