Презентація науково-довідкового видання «Коронація слова»

Презентація науково-довідкового видання  «Коронація слова» за участі засновниці
Міжнародного літературного конкурсу Тетяни Логуш

1 листопада 2019 року:

• о 12.30 у головній читальній залі бібліотеки Чорноморського національного університету імені Петра Могили (І корпус, вул. 68-ми Десантників, 10);
  • о 16.00 у Центральній міській бібліотеці імені М.Л.Кропивницького (вул. Потьомкінська 143 а)

відбудеться презентація науково-довідкового видання, присвяченого 20-літтю Міжнародного літературного конкурсу романів, кіносценаріїв, п’єс, пісенної лірики та творів для дітей «Коронація слова» за участі засновниці конкурсу Тетяни Логуш. Видання здійснене видавництвом «Світ Успіху» за грантовою програмою
«Знакові події для української культури» Українського культурного фонду.

Головна мета конкурсу – сприяння розвитку новітньої літератури, пошук нових імен, стимулювання й підтримка сучасного літературного процесу, кіно й театру, і як наслідок – наповнення українського ринку повнокровною конкурентоспроможною літературою, а кіно й театру – якісними українськими фільмами та п’єсами.

У презентованому виданні представлені «літературні портрети» лауреатів конкурсу – літераторів, які посіли виключно призові місця в номінаціях «Романи», «Кіносценарії», «П’єси» й «Пісенна лірика» – а це понад 200 імен.

Видання орієнтоване на учнів, вчителів, студентів, викладачів та всіх, хто цікавиться сучасним літературним процесом.

Контактна особа:
д.філол.н. Підопригора Світлана Володимирівна