Презентація науково-дослідних робіт в рамках «Тижня студентської науки»

25 травня в рамках Всеукраїнської студентської наукової конференції «Молодіжний Ольвійський форум – 2018»  відбувся щорічний «Тиждень студентської науки»  за участі студентів кафедри економіки підприємства та кафедри управління земельними ресурсами факультету економічних наук з презентацією науково-дослідних робіт, які визначаються актуальною темою, науковою новизною, мають практичне значення та виконані під керівництвом науково-педагогічних працівників: В. В. Горлачука, О. Б. Кузьменко, І. М. Семенчук, О. В. Анисенко.

Роботи подано у форматі доповідей та презентацій наукового доробку з  наданням нормативної, методологічної, консультативної допомоги студентам, з метою розкриття потенціалу талановитої молоді, підтримки наукової та творчої роботи студентів, стимулювання їхнього інтересу до дослідницької роботи.