Презентація міжнародних робочих програм у Німеччині на літній період

Метою вищих навчальних закладів є  не лише ґрунтовна освіта для студентів, а й можливості застосування отриманих знань та подальше працевлаштування. Саме тому 18 вересня в приміщені Вченої ради пройшла презентація міжнародних робочих програм  для студентів у Німеччині. Зустріч організував Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили для могилянців, які навчаються на  1, 2, 3 та 5 курсах.

«Це програма практичного стажування закордоном являє собою поїздку студентів до Німеччини на період літніх канікул (2-3 місяці) за умови офіційного працевлаштування на полуничних фермах або на підприємствах, які надають продажі», – повідомив на зустрічі Олег Гурковський, директор компанії «Інтер-Агро Імідж», яка є представником німецької фірми в Україні.

Знання німецької мови не є обов’язковим критерієм для поїздки, хоча, звісно, стане перевагою для самого студента. Також на зустрічі обговорили умови проживання, роботи та заробітну платню. Якщо вас зацікавила ця пропозиція або ви хочете отримати  більше інформації, звертайтесь до Міжнародного відділу ЧНУ ім. Петра Могили, адже робота в Європі – це можливість провести літні канікули цікаво і з користю.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.