Презентація книги Юрія Юріна


4 червня о 1400 в приміщенні Філологічної бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили
відбудеться презентація нової книги Юрія Юріна,
Голови Всеукраїнського громадського руху «Батьки проти наркотиків» «Спасибі Богу, що живий! Сповідь батька колишнього нарколиги».

В своїй книзі автор торкається проблеми наркоманії – хитрої та підступної хвороби, спочатку непомітної для тих, хто страждає на неї та шляхів спасіння від цієї біди.
Запрошуємо всіх небайдужих!

Події та оголошення


березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).

березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету