Презентація книги про Миколаїв для студентів ЧНУ ім. Петра Могили

В четвер 17 травня в ЧНУ ім. Петра Могили відбулася презентація книги про Миколаїв “Історичний нарис столітнього існування міста Миколаєва при гирлі Інгулу”, яка була написана на початку 19 століття  культурним і громадським діячем Григорієм Ге.

Перевидання українською мовою здійснив  кандидат історичних наук Валерій Чернявський, який і розповів про цю книгу студентам ЧНУ ім. Петра Могили.

Студенти отримали екскурс в історію Миколаєва та дізнались цікаві факти з біографії автора книги.

Перевидання спрямоване на розширення аудиторії читачів, адже в книзі зроблені вступні статті, що спрощують сприйняття матеріалу та сама мова книги адаптована для сучасного читача.

Організатором заходу для студентів в ЧНУ ім. Петра Могили  став завідувач кафедри історії Юрій Котляр, який зазначив, що ця подія є досить цікавою, адже дозволить краще ознайомитись з історією Миколаєва та допоможе уявити, яким було місто понад сто років назад.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).