Презентація книги про Миколаїв для студентів ЧНУ ім. Петра Могили

В четвер 17 травня в ЧНУ ім. Петра Могили відбулася презентація книги про Миколаїв “Історичний нарис столітнього існування міста Миколаєва при гирлі Інгулу”, яка була написана на початку 19 століття  культурним і громадським діячем Григорієм Ге.

Перевидання українською мовою здійснив  кандидат історичних наук Валерій Чернявський, який і розповів про цю книгу студентам ЧНУ ім. Петра Могили.

Студенти отримали екскурс в історію Миколаєва та дізнались цікаві факти з біографії автора книги.

Перевидання спрямоване на розширення аудиторії читачів, адже в книзі зроблені вступні статті, що спрощують сприйняття матеріалу та сама мова книги адаптована для сучасного читача.

Організатором заходу для студентів в ЧНУ ім. Петра Могили  став завідувач кафедри історії Юрій Котляр, який зазначив, що ця подія є досить цікавою, адже дозволить краще ознайомитись з історією Миколаєва та допоможе уявити, яким було місто понад сто років назад.