Презентація книги про Миколаїв для студентів ЧНУ ім. Петра Могили

В четвер 17 травня в ЧНУ ім. Петра Могили відбулася презентація книги про Миколаїв “Історичний нарис столітнього існування міста Миколаєва при гирлі Інгулу”, яка була написана на початку 19 століття  культурним і громадським діячем Григорієм Ге.

Перевидання українською мовою здійснив  кандидат історичних наук Валерій Чернявський, який і розповів про цю книгу студентам ЧНУ ім. Петра Могили.

Студенти отримали екскурс в історію Миколаєва та дізнались цікаві факти з біографії автора книги.

Перевидання спрямоване на розширення аудиторії читачів, адже в книзі зроблені вступні статті, що спрощують сприйняття матеріалу та сама мова книги адаптована для сучасного читача.

Організатором заходу для студентів в ЧНУ ім. Петра Могили  став завідувач кафедри історії Юрій Котляр, який зазначив, що ця подія є досить цікавою, адже дозволить краще ознайомитись з історією Миколаєва та допоможе уявити, яким було місто понад сто років назад.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.