Презентація книги Оксани Кісь «Українки в ГУЛАГу: вижити значить перемогти»

Шановні співробітники, студенти та гості університету!

8 лютого 2018 року о 10.30 за сприяння та підтримки факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили на базі університету, у приміщені Вченої Ради, буде проведено презентацію книги «Українки в ГУЛАГу: вижити значить перемогти».

Презентацію книги буде проводити її автор Оксана Кісь, яка поділиться із майбутніми читачами першим історико-антропологічним дослідженням повсякденного життя українок-політв’язнів ГУЛАГу. В основу книги закладено: феміністський підхід до вивчення жіночого минулого, аналіз особистих спогадів колишніх невільниць та офіційних документів, висвітлення різних сторін табірного повсякдення українських жінок. У книзі досліджуються національне питання, релігійні практики, жіноча творчість, прояви людяності і жіночності, жіноча взаємодопомога, жіноче тіло і сексуальність, проблема материнства за гратами. Розкриваються малопомітні, проте ефективні жіночі способи пристосування, виживання та протидії руйнівному впливові режиму на в’язнів, що допомагали невільницям зберігати основні соціальні ідентичності, залишаючись людьми, жінками, українками.

Книга стане дорогоцінним джерелом інформації та імпульсів до наукових пошуків для дослідників/ць у галузі історії України, жіночої історії, історичної антропології, історії тоталітаризму, історії повсякдення, правозахисників та активісток жіночих громадських організацій, а також усіх тих, хто цікавиться минулим українського жіноцтва та гендерними студіями.

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».

СД-прокачка для журналістів

23 лютого о 14.00 в ЧНУ імені Петра могили відбудеться зустріч «СД-прокачка: журналістика з перших вуст».

Відкрито конкурс мобільності для студентів за програмою Еразмус + КА107 на осінній семестр 2019-2020 навчального року в Університеті Ка’Фоскарі, Італія

Студенти бакалаври та магістри мають можливість взяти участь у безкоштовній програмі Erasmus+ КА107. Усі студенти, які протягом 6 місяців проходять навчальну практику в Італії, отримують стипендію.