Презентація книги «Миколаївщина: нариси історії революції 1917-1921 рр.»

23 квітня 2018 р. в Науково-педагогічній бібліотеці Миколаєва відбулася презентація книги «Миколаївщина: нариси історії революції 1917-1921 рр.» (керівник авторського колективу – доктор історичних наук, доцент, директор Державного архіву Миколаївської області Л.  Левченко), а також круглий стіл до 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років (модератор – доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри історії Чорноморського національного університету імені Петра Могили Ю. Котляр).

У науковому виданні розглядаються державотворчі процеси на Миколаївщині в добу Української національно-демократичної революції 1917–1921 рр. Приділено увагу діяльності армії, флоту, селянському повстанському руху, етнічним, міжнародним, релігійним, освітнім та культурно-просвітницьким аспектам. Розрахована на викладачів, науковців, краєзнавців та всіх, кому цікава історія рідного краю.

Участь у заходах взяли: радник голови Миколаївської обласної державної адміністрації з соціально-гуманітарних питань Є. Шевченко, в. о. начальника управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Миколаївської обласної державної адміністрації О. Іваненко, автори книги (серед яких – доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Чорноморського національного університету імені Петра Могили О. Тригуб, кандидат історичних наук, доцент кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Чорноморського національного університету імені Петра Могили Л. Вовчук), а також студенти та громадськість.

Видання книги тиражем в 1000 примірників стало можливим за допомогою Миколаївської облдержадміністрації в рамках обласної Програми підтримки вітчизняного книговидання, книгорозповсюдження та популяризації української книги у Миколаївській області на 2017-2021 роки.

Тираж книг найближчим часом буде передано безкоштовно для поповнення фондів бібліотечних закладів області, у тому числі бібліотек навчальних закладів. Авторcький колектив: Лариса Левченко, Юрій Котляр, Олександр Тригуб, Людмила Вовчук, Владислав Пархоменко, Олександр Хаєцький, Ольга Волос, Валерій Єрмілов, Володимир Щукін, Ігор Марцінковський.

листопада
Тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)»

14.11.2018 о 10.30 запрошуємо кураторів-дорадників на тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)» в ауд.10-109. Програма тренінгу: – потреби студентів та ефективні методи комунікації; – методи експрес-діагностики психологічного клімату в групі та …

листопада
Презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр. Дослідження. Документи. Реєстр фондів: реконструкція»

14 листопада о 14.30 у приміщені Вченої ради університету відбудеться презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр.

листопада
Всесвітній день науки: Могилянські читання – 2018 та міжнародна організація «Лікарі без кордонів»

До Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку та Могилянських читань – 2018 ректоратом та медичним інститутом спільно з Миколаївським офісом міжнародної організації «Лікарі без кордонів» підготовлені заходи, на які запрошуються усі студенти та співробітники