Презентація книги «Миколаївщина: нариси історії революції 1917-1921 рр.»

23 квітня 2018 р. в Науково-педагогічній бібліотеці Миколаєва відбулася презентація книги «Миколаївщина: нариси історії революції 1917-1921 рр.» (керівник авторського колективу – доктор історичних наук, доцент, директор Державного архіву Миколаївської області Л.  Левченко), а також круглий стіл до 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років (модератор – доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри історії Чорноморського національного університету імені Петра Могили Ю. Котляр).

У науковому виданні розглядаються державотворчі процеси на Миколаївщині в добу Української національно-демократичної революції 1917–1921 рр. Приділено увагу діяльності армії, флоту, селянському повстанському руху, етнічним, міжнародним, релігійним, освітнім та культурно-просвітницьким аспектам. Розрахована на викладачів, науковців, краєзнавців та всіх, кому цікава історія рідного краю.

Участь у заходах взяли: радник голови Миколаївської обласної державної адміністрації з соціально-гуманітарних питань Є. Шевченко, в. о. начальника управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Миколаївської обласної державної адміністрації О. Іваненко, автори книги (серед яких – доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Чорноморського національного університету імені Петра Могили О. Тригуб, кандидат історичних наук, доцент кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Чорноморського національного університету імені Петра Могили Л. Вовчук), а також студенти та громадськість.

Видання книги тиражем в 1000 примірників стало можливим за допомогою Миколаївської облдержадміністрації в рамках обласної Програми підтримки вітчизняного книговидання, книгорозповсюдження та популяризації української книги у Миколаївській області на 2017-2021 роки.

Тираж книг найближчим часом буде передано безкоштовно для поповнення фондів бібліотечних закладів області, у тому числі бібліотек навчальних закладів. Авторcький колектив: Лариса Левченко, Юрій Котляр, Олександр Тригуб, Людмила Вовчук, Владислав Пархоменко, Олександр Хаєцький, Ольга Волос, Валерій Єрмілов, Володимир Щукін, Ігор Марцінковський.