Презентація книги “Козаки і татари. Українсько-кримські союзи 1500-1700-х років” - ЧНУ iм. Петра Могили

Запрошуємо на презентацію книги “Козаки і татари. Українсько-кримські союзи 1500-1700-х років”, яка відбудеться 1 грудня 2017 р. о 9.30 у приміщенні Вченої Ради ЧНУ імені Петра Могили.

Представлятиме книгу автор: Тара́с Васи́льович Чухліб — український історик, доктор історичних наук, Провідний науковий співробітник Інституту історії України НАН України, директор Науково-дослідного інституту козацтва, заступник директора Вишгородського історико-культурного заповідника. Дослідник воєнної історії України, Польщі і Туреччини, громадський діяч, культуролог, краєзнавець. Член Українського національного комітету з вивчення країн Центральної і Південно-східної Європи. Член правління Українського інституту воєнної історії та робочої групи із збереження культурної спадщини Героя України Бориса Возницького. Вивчає міжнародні відносини, дипломатію, зовнішню політику України і Східної Європи у 16—18 століттях, історію козацтва України, проблему збереження культурних цінностей.

грудня
Відкриття фотовиставки

5 грудня о 12.00 відбудеться відкриття фотовиставки! Виставка триватиме з 4 по 8 грудня 2017 року у холі 5 корпусу. Студентське голосування за найкращі роботи відбудеться 6 і 7 грудня на великій перерві у холі 5 корпусу. Організатор виставки: кафедра …

грудня
Speaking club

Are you ready for our next Speaking club? December, 7 it will happen as usual at 15.30 in 11-310 come and relax with us, meet new friends, speak with our Peace Corp volunteer Melanie and express yourself!