Презентація книги “Козаки і татари. Українсько-кримські союзи 1500-1700-х років”

Запрошуємо на презентацію книги “Козаки і татари. Українсько-кримські союзи 1500-1700-х років”, яка відбудеться 1 грудня 2017 р. о 9.30 у приміщенні Вченої Ради ЧНУ імені Петра Могили.

Представлятиме книгу автор: Тара́с Васи́льович Чухліб — український історик, доктор історичних наук, Провідний науковий співробітник Інституту історії України НАН України, директор Науково-дослідного інституту козацтва, заступник директора Вишгородського історико-культурного заповідника. Дослідник воєнної історії України, Польщі і Туреччини, громадський діяч, культуролог, краєзнавець. Член Українського національного комітету з вивчення країн Центральної і Південно-східної Європи. Член правління Українського інституту воєнної історії та робочої групи із збереження культурної спадщини Героя України Бориса Возницького. Вивчає міжнародні відносини, дипломатію, зовнішню політику України і Східної Європи у 16—18 століттях, історію козацтва України, проблему збереження культурних цінностей.