Презентація книги “Козаки і татари. Українсько-кримські союзи 1500-1700-х років”

Запрошуємо на презентацію книги “Козаки і татари. Українсько-кримські союзи 1500-1700-х років”, яка відбудеться 1 грудня 2017 р. о 9.30 у приміщенні Вченої Ради ЧНУ імені Петра Могили.

Представлятиме книгу автор: Тара́с Васи́льович Чухліб — український історик, доктор історичних наук, Провідний науковий співробітник Інституту історії України НАН України, директор Науково-дослідного інституту козацтва, заступник директора Вишгородського історико-культурного заповідника. Дослідник воєнної історії України, Польщі і Туреччини, громадський діяч, культуролог, краєзнавець. Член Українського національного комітету з вивчення країн Центральної і Південно-східної Європи. Член правління Українського інституту воєнної історії та робочої групи із збереження культурної спадщини Героя України Бориса Возницького. Вивчає міжнародні відносини, дипломатію, зовнішню політику України і Східної Європи у 16—18 століттях, історію козацтва України, проблему збереження культурних цінностей.

Контактна інформація Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили

У разі виникнення питань з приводу вступу на навчання до ЧНУ  ім. Петра Могили, телефонуйте за номером (0512) 24-41-89 або звертайтесь на офіційну сторінку у Фейсбуці.

липня
Запрошуємо на відкритий турнір “Баскетбол 3Х3”

20 липня 2019 року в Миколаєві пройде відкритий турнір з баскетболу під егідою Федерації баскетболу України. Категорії учасників: чоловіки, юнаки U18. Призовий фонд складає 10000 гривень! Більше детальної інформації за посиланням. Запрошуємо за адресою: м. Миколаїв, вул. Лазурна, 17. Реєстрація …

липня
Запрошуємо на захід “Мова об’єднує”

16 липня 2019 року набирає чинності Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»!