Презентація «Кар’єра: точно в ціль» від компанії KPMG в Україні для студентів економічних спеціальностей

За ініціативи Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили 4 квітня було проведено презентацію «Кар’єра: точно в ціль» від компанії KPMG.

Презентацію відвідали студенти старших курсів та викладачі економічного факультету спеціальностей «Бухгалтерській облік та аудит» і «Фінанси та кредит». Ведуча заходу: Галина Левчук, спеціаліст відділу персоналу компанії KPMG в Україні.

pgNUFCva0Yw

KPMG – міжнародна мережа незалежних фірм, що надають аудиторські, податкові та консультаційні послуги. В офісах КПМГ у 152 країнах працює понад 189 000 професіоналів.

KPMG здійснює свою діяльність в Україні з 1992 року і надає послуги з аудиту, оподаткування, бухгалтерського обліку, а також консультаційніпослуги з фінансових питань провідним вітчизняним та міжнародним підприємствам та організаціям. Офіси КПМГ відкриті у Києві та Львові.

6oBKWkY7DA4

Під час лекції було розглянуто основні етапи пошуку роботи. Студенти навчилися складати правильне за структурою та наповненням резюме і мотиваційний лист, дізналися як правильно підготуватися та успішно пройти співбесіду з работодавцем та почати успішну кар’єру.

Окрім того, було презентовано освітні можливості з KPMG, а саме кейси, бізнес ігри та безкоштовний трьомісячний онлайн курс KPMG Foundation for Graduates, який дистанційно дозволяє підготуватися до роботи в міжнародному бізнесі.rg8Z9uSS0M0

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77