Прес-конференція українського спортсмена, майстра спорту з плавання, рекордсмена України Михайла Романишина


Місце: 11 вересня 2019 року в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили, (головний корпус, другий поверх), м. Миколаїв, вул. 68 Десантників,10

Час проведення: з 12:00 до 13:00.

Український спортсмен, майстер спорту з плавання Михайло Романишин 10 вересня 2019 року встановив рекорд, пропливши за місяць українську ділянку річки Дніпро від кордону з Білоруссю до Чорного моря.

Заплив розпочався 5 серпня в селі Страхолісся Київської області на кордоні з Білоруссю, а фініш відбувся 10 вересня в районі впадання Дніпра в Чорне море в парку Слави міста (Херсон).

Такий заплив є завершенням першої частини проекту в рамках якого український плавець Михайло Романишин за місяць подолав понад 900 км вплав по Дніпру.

 Заплив проводився під патронатом Книги Рекордів України. Проект #ВплавьДнепр переслідує декілька цілей, в першу чергу це привернення уваги до екологічних проблем Дніпра, популяризація спорту і формування благодійного фонду для допомоги дітям.

Весь цей час за плавцем слідувала група супроводу, в яку входить його тренер, а спеціальна машина підвозила на певні точки спорядження для ночівлі та їжу. Також Михайла супроводжувала водна поліція.

Фіксували досягнення спортсмена експерти Національного реєстру рекордів України.

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …