Прем’єра програми «Антистатик» – спільного проєкту ЧНУ імені Петра Могили та ТРК МАРТ

Дивіться нову програму «Антистатик» на телеканалі «МАРТ» сьогодні, 19 червня, о 20:00 та 22:15. Це спільний проєкт Навчально-наукового центру «Школа журналістики» ЧНУ імені Петра Могили та ТРК МАРТ.

«Антистатик» – ток-шоу, яке має на меті розкриття соціально важливих питань і долучення до обговорення широкої аудиторії.

Ідея створення шоу належить Олесі Левченко, викладачу ННЦ «Школа журналістики», а одна з ведучих, Тетяна Монахова, є керівницею ННЦ «Школа журналістики» ЧНУ імені Петра Могили. Другою співведучою стала відома миколаївська бізнеследі Анастасія Погосова.

Також до створення програми залучені студенти спеціальності «Журналістика» ЧНУ імені Петра Могили, які готують сюжети і беруть участь в обговореннях як гості. Технічне забезпечення програми та підготовка матеріалів для ведучих здійснюється представниками Медіацентру університету.

Плідна співпраця ЧНУ імені Петра Могили з ТРК «МАРТ» розпочалася ще два роки тому, коли було досягнена домовленість з директором телерадіокомпанії,  Юрієм Тазарачевим. За цей час вийшли програми «Ініціали», «Історичне коло», «У пошуках істини» та «Екологія повсякденності».

У першому випуску обговорюють тему «Особливості озеленення Миколаєва». Гостями програми стали: Олександр Сєнкевич – Миколаївський міський голова; Скворцова Ірина – заступниця  голови Громадської організації  «Урбан Миколаїв»; Олег Дорош-Гордій – журналіст; Володимир Мартиненко — викладач ЗВО, житель Миколаєва, що страждає сезонною алергією;

Місце для зйомок надав Миколаївський академічний художній російський драматичний театр. Локацією знімального майданчика програми став музей театру.

Дивіться програму сьогодні о 20:00 та о 22:15! О 20:00 відео буде опубліковано на Ютуб.