Представники Українсько-Польського науково-дослідного інституту та ЧНУ імені Петра Могили взяли участь у круглому столі, присвяченому аспектам життя на землях Речі Посполитої та Росії в XVIII та XIX століттях

31 січня 2022 року керівництво Українсько-Польського науково-дослідного інституту та історики ЧНУ імені Петра Могили, зокрема студенти четвертого курсу, узяли участь у Міжнародному круглому столі «Зміни в стилю життя еліт на землях Речі Посполитої та Росії в XVIII та XIX століттях».

У заході взяли участь науковці різних українських та польських закладів вищої освіти, серед яких Гуманістично-Природничий університет імені Яна Длугоша в Ченстохові, Ягеллонський університет, Інститут історії Польської академії наук, Університет імені Яна Павла ІІ в Кракові, а також Інститут української археографії та джерелознавства імені М. С. Грушевського НАН (Київ), Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, Харківська державна академія культури, Одеський національний університет імені І. Мечникова, Державний гуманістичний університет в Ізмаїлі, Державний педагогічний університет імені Павла Тичини в Умані та Чорноморський національний університет імені Петра.

На зібранні доцент кафедри історії та соціології ЧНУ імені Петра Могили Ольга Гайдай представила свою доповідь (спільно з проф. Тадеушем Срогошем) «Зміни стилю життя еліт на українських землях Речі Посполитої і Росії (кінець XVIII – XIX ст.)». Викладачка університету  перебуває на стажуванні в межах проєкту Еразмус+ в Природничо-Гуманістичному університеті імені Яна Длугоша в Ченстохові.