Представниця медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили взяла участь у Міжнародному науково-педагогічному стажуванні для викладачів ВНЗ фармацевтичного профілю

З 28 жовтня по 19 листопада 2019 року в.о. завідувача кафедри фармації, фармакології, медичної, біоорганічної та біологічної хімії ЧНУ імені Петра Могили, кандидат фармацевтичних наук, доцент Оглобліна М.В. взяла участь у Міжнародному вузькопрофільному науково-педагогічному стажуванні для викладачів вищих навчальних закладів фармацевтичного профілю «New and innovatical teaching methods in pharmacy» на базі Медичного Університету в Любліні (Польща).

Стажування було розподілено на 4 модулі (120 годин), три з яких відбувались у вигляді онлайн лекцій та консультацій «face to face» через платформу ZOOM.

Останній четвертий модуль «Study visits» проходив з 17 по 19 листопада 2019 р. безпосередньо в м. Люблін.

Під час заходу викладачі ознайомились з особливостями управління та організацією роботи у відділеннях, а також з системою фінансування центру експериментальної медицини, відділу і кафедри фармакогнозії, кафедри та відділення прикладної фармації, відділу і кафедри синтезу та хімічної технології лікарських продуктів, кафедри фармакології, відділу біофармації, кафедри біології та генетики, кафедри та відділу токсикології, кафедри та відділу фармакології з фармакодинамікою, кафедри фармацевтичної мікробіології з лабораторією мікробіологічної діагностики.

Також учасники стажування відвідали практичні заняття студентів-магістрантнів спеціальності «Фармація».

По закінченню програми стажування відбулась атестація учасників тренінгу – написання тесту, після чого в ректораті Медичного Університету Любліна було проведено урочисту церемонію вручення сертифікатів.