Представниця факультету політичних наук відвідала зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Швеції в Україні

До Миколаєва 26 жовтня 2021 року прибув Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Швеція в Україні Тобіас Тиберг. У Миколаївській міській раді дипломат зустрівся з мером Олександром Сєнкевичем, під час зустрічі з яким серед іншого було обговорено промислово-економічну ситуацію в Миколаєві та перебіг реформи децентралізації.

Також за ініціативи Української академії лідерства в приміщенні миколаївського готелю «Турист» була організована зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Королівства Швеції в Україні. Захід відвідала представниця факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили – к.і.н., доцент кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики, Людмила Вовчук.

Нагадаємо, що університет активно співпрацює з представниками різних країн. Так, нещодавно, 20 жовтня, в читальній залі Могилянки відбулася онлайн-лекція «Сучасна дипломатія та зовнішня політика Японії. Досвід для України» Надзвичайного та Поважного Посла України в Японії Сергія Корсунського. На ній були приступні студенти-політологи, міжнародники, історики, економісти та юристи університету.