Представниця ЧНУ імені Петра Могили взяли участь у генеральній асамблеї ВГО “Спортивна студентська спілка України”

5 березня 2020 р у Національному університеті фізичної культури і спорту в Києві відбулася Генеральна асамблея ВГО “Спортивна студентська спілка України”. Представники ЧНУ імені Петра Могили також взяли участь у заході.

За минулий рік ВГО «Спортивна студентська спілка України» разом із Комітетом фізичного виховання та спорту МОН України провели 207 всеукраїнських масових та спортивних заходів і залучили до рухової активності 115 тисяч студентів.

Чорноморський національний університет імені Петра Могили бере активну участь у спортивних заходах міста, країни та континенту.

Зокрема у 2019 році першу нагороду української команди у Всесвітній універсіаді ) (м. Неаполь) виборола студентка факультету фізичного виховання і спорту Антикало Ганна з дзюдо. Крім того студенти ЧНУ імені Петра Могили взяли участь у 6 видах спорту в Чемпіонатах Європи серед ЗВО. Де Ксенжик Віктор, Лабузова Марія, Димова Ганна, Коваленко Юлія вибороли нагороди.

У 2020 році команди ЧНУ візьмуть участь у Європейських студентських іграх (м. Белград), Республіка Сербія з 6 видів спорту: академічне веслування, пляжний волейбол, волейбол, футбол, тхеквондо, дзюдо.

Очолює спілку Імас Євген Вікторович, Греба Роман, на заході присутні голова спорт. комітету Стеценко В.Г., депутат ВРУ Курулько І.І., керівники відокремлених підрозділів в областях України – ректори та представники ЗВО. Голова Студентської спортивної спілки в Миколаївській області Клименко Леонід Павлович. Делегатом від ЧНУ імені Петра Могили виступила викладач кафедри олімпійського та професійного спорту Оксана Петренко.