Представниця ЧНУ імені Петра Могили взяли участь у генеральній асамблеї ВГО “Спортивна студентська спілка України”


5 березня 2020 р у Національному університеті фізичної культури і спорту в Києві відбулася Генеральна асамблея ВГО “Спортивна студентська спілка України”. Представники ЧНУ імені Петра Могили також взяли участь у заході.

За минулий рік ВГО «Спортивна студентська спілка України» разом із Комітетом фізичного виховання та спорту МОН України провели 207 всеукраїнських масових та спортивних заходів і залучили до рухової активності 115 тисяч студентів.

Чорноморський національний університет імені Петра Могили бере активну участь у спортивних заходах міста, країни та континенту.

Зокрема у 2019 році першу нагороду української команди у Всесвітній універсіаді ) (м. Неаполь) виборола студентка факультету фізичного виховання і спорту Антикало Ганна з дзюдо. Крім того студенти ЧНУ імені Петра Могили взяли участь у 6 видах спорту в Чемпіонатах Європи серед ЗВО. Де Ксенжик Віктор, Лабузова Марія, Димова Ганна, Коваленко Юлія вибороли нагороди.

У 2020 році команди ЧНУ візьмуть участь у Європейських студентських іграх (м. Белград), Республіка Сербія з 6 видів спорту: академічне веслування, пляжний волейбол, волейбол, футбол, тхеквондо, дзюдо.

Очолює спілку Імас Євген Вікторович, Греба Роман, на заході присутні голова спорт. комітету Стеценко В.Г., депутат ВРУ Курулько І.І., керівники відокремлених підрозділів в областях України – ректори та представники ЗВО. Голова Студентської спортивної спілки в Миколаївській області Клименко Леонід Павлович. Делегатом від ЧНУ імені Петра Могили виступила викладач кафедри олімпійського та професійного спорту Оксана Петренко.

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут