Представництво ЄС оголошує набір на 32-у сесію EU Study Days (єврошколи)

Представництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ запрошують на 32-у сесію EU Study Days, яка відбудеться 13–16 лютого 2020 р. у Києві. Про це повідомляють на сайті Інтерньюз-Україна.

До участі у сесії Єврошколи запрошуються учасники з усіх регіонів України.

Єврошкола – це унікальна можливість для українських студентів та випускників ВНЗ:

• отримати нові знання від найкращих експертів з Європейського Союзу та України;
  • вивчити ключові питання у відносинах між Україною та Європейським Союзом у сферах політики, економіки, енергетики, безвізового режиму, освіти та прав людини;
  • поспілкуватися з представниками інституцій ЄС та науковцями;
  • долучитися до мережі активної молоді для обміну досвідом та впровадження спільних ініціатив у майбутньому.

Участь можуть взяти студенти останніх курсі) та випускники українських ВНЗ (які завершили навчання в університеті не більше, ніж три роки тому) з усіх регіонів України.

Пріоритет буде надаватися студентам та випускникам, що здобули (або здобувають) освіту за спеціальностями: міжнародні відносини, європейські студії, право, політологія, економіка, фінанси, бізнес, соціологія, журналістика, історія, культурологія, філософія та філологія.

Для подання заявки на участь треба заповнити анкету і чекати на відповідь протягом двох днів після кінцевого терміну подання.

Дедлайн подачі: 22 січня 2020 року 23:00

Для участі у кожній сесії буде відібрано 40 людей з різних регіонів України. Відбір учасників відбуватиметься на основі поданої заявки та за такими критеріями:

• освітній рівень студента чи випускника,
  • представлення максимально можливої кількості регіонів,
  • володіння англійською мовою.

Умови: участь у Єврошколі є безкоштовною для відібраних студентів. Організатори оплачують проїзд, проживання та харчування учасників з інших міст.

Робочі мови Єврошколи – українська та англійська. Знання англійської мови (вміння говорити та читати англійською, а також розуміти усне мовлення) є обов’язковим для участі.

Контакти та інформація:

Більше інформації про EU Study Days (точні дати, методи відбору кандидатів, місця проведення) доступні на сторінці проєкту у Facebook: facebook.com/EUStudyDays

Контактні особи: Ірина Мовчан, Директор Українського освітнього центру реформ, imovchan@cure.org.ua

Координаційна група проєкту: eustudydays@gmail.com, 097 321 47 30