Представництво WSG University запрошує викладачів та студентів ЧНУ імені Петра Могили до навчання на польських курсів!

Представництво WSG University в Україні запрошує викладачів та всіх бажаючих до навчання на польських курсах від мовної школи WSG.

Старт навчання з 16 cічня 2024 року.

Дізнатись більше про курси можна переглянувши презентацію.

Попередня реєстрація за посиланням.

Програма передбачає:

• комплексне вивчення мови: читання, граматика, правопис, лексика, комунікації та розмовна практика.
  • 140 академічних годин на рівні від А1 до В2,
  • викладають досвідчені та сертифіковані викладачі,
  • є можливість проведення  як on-line (Мisrosoft Teams), так і аудиторних занять.
  • у вартість входить сертифікація від Університету Економіки в Бидгощі (Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy) та сертифікат.

Сертифікат В2 польської комісії визнається МОН України та задовольняє критерій Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам (Розділ ІІ, п. 4), а саме: сертифікат відповідно до Загальноєвропейської рекомендації з мовної освіти (на рівні не нижче В2) з мов країн Європейського Союзу.

Загальна вартість програми 140 годин + сертифікат та сертифікація = 9600 грн. з можливістю щомісячної оплати протягом тривалості даного курсу.

Проведення сертифікації заплановано в серпні 2024 року.

Для партнерів та викладачів передбачена  знижка 10%.

Додаткову інформацію можна дізнатись за тел.: +380968931714

Запрошуємо всіх охочих долучитися!