30 березня 2021 року відбувся вебінар «Порівняльний аналіз застосування чинного та проєкту нового КК України за кримінальні правопорушення проти прав людини».

Під час вебінару обговорювали питання:

• концептуальних засад кримінальної відповідальності за кримінальні правопорушення проти прав і свобод людини в проєкті КК;
  • розкриття на конкретному кейсі особливостей кримінальної відповідальності за злочини проти життя і здоров’я людини.

Члени Робочої групи з питань розвитку кримінального права Комісії з питань правової реформи при Президентові України продемонстрували алгоритм застосування положень проєкту КК України стосовно кримінальної відповідальності за злочини проти статевої свободи і недоторканності. Також обговорювали захоплення Максимом Кривошем автобуса із заручниками в Луцьку, проаналізували кримінальну відповідальність за злочини проти волі людини.

У обговоренні положень проєкту КК України взяли участь і представниці  кафедри кримінального та цивільного права і процесу ЧНУ імені Петра Могили, членкині ГО «Всеукраїнська асоціація кримінального права» – д.ю.н. А. Б. Блага та к.ю.н. О. С. Тунтула.

Усі, хто цікавиться новелами розвитку кримінального законодавства, можуть знайти матеріали на сторінці за посиланням.