Представниці посольства США завітали до ЧНУ імені Петра Могили

27 листопада до ЧНУ імені Петра Могили завітали помічниця аташе з питань культури посольства США в Україні Вікторія Михайленко та старша радниця з питань вищої освіти у США та директор консультативного центру мережі EducationUSA в Києві Єлизавета Щепетильникова. Зустріч відбувалася у два етапи.

О 10:30 у приміщені Вченої Ради університету пані Вікторія та пані Єлизавета презентували програму Global UGRAD студентам перших трьох курсів Могилянки. Вони ознайомили аудиторію із кожним з етапів проходження конкурсу, підготовки анкети конкурсанта до програми, обговорили важливі питання фінансування та процес відбору американського університету для студента. Особливу увагу приділили помилкам, які роблять студенти при заповненні, поданні чи відправці документів. Під час зустрічі всі охочі змогли поставити запитання і поспілкуватися із представницями посольства США в Україні щодо програми обміну. Вікторія Михайленко також поділилася власним досвідом перевірки та відбору анкет конкурсантів, зауважила чому варто приділити увагу тим, хто хоче потрапити до програми Global UGRAD.

Цього року ЧНУ імені Петра Могили в американському навчальному закладі буде представляти студентка інституту філології, третьокурсниця Валерія Корнієнко, яка із січня місяця проведе семестр в університеті штату Індіана. Вона розповіла про власний досвід проходження усіх етапів конкурсу. На 2019-2020 рік тільки 16 студентів з усієї України мають змогу навчатися семестр в університеті США.

Global UGRAD – це програма обміну для студентів 1-3 курсів вищих навчальних закладів, направлена на розвиток лідерських якостей студента, поглиблення знань та вивчення культури, традицій Сполучених Штатів Америки. Програма спільно здійснюється Бюро у справах освіти та культури Державного департаменту США, Посольством США в Україні та організацією World Learning. Всю інформацію з цієї програми ви можете віднайти на офіційному сайті або на офіційному сайті Посольства США в Україні.

Другим етапом зустрічі стала презентація Вікторії Михайленко «Програма малих грантів публічної дипломатії», яка відбулася о 12 годині в приміщені Вченої Ради університету. Тематика виступу – надання грантів Посольством США для неурядових громадських організацій із вирішення актуальних українських питань та проблем. Пані Вікторія розповіла про всі вимоги та нюанси подання заявок на подібні гранти, а також ознайомила з деякими вдалими та цікавими ідеями із тогорічної програми. На зустріч були запрошені викладачі ЧНУ імені Петра Могили та представники громадських організацій Миколаєва.