Представники Навчально-наукового інституту Журналістики взяли участь у Zoom-конференції з приводу запуску проєкту MediaFit Creators Fund

21 лютого 2022 року директор Навчально-наукового інституту Журналістики Тетяна Монахова, завідувачка кафедри журналістики Ольга Тулузакова та доцент кафедри журналістики Анна Соловйова взяли участь у Zoom-конференції, присвяченій запуску першого сезону MediaFit Creators Fund від DW Akademie.

DW Akademie є центром Deutsche Welle з міжнародного розвитку медіа, тренування журналістів і передачі знань. Метою MediaFit Creators Fund є підтримка незалежних регіональних медіатворців та організацій у створенні цікавого, не новинного контенту для їхніх регіональних аудиторій.

Медіапродукти мають бути націлені на регіональні аудиторії в хоча б одній з 10 областей: Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Харківській, Запорізькій, Херсонській, Миколаївській, Одеській, Сумській та Чернігівській. Проєкт має допомогти медіа йти в ногу зі швидким процесом цифровізації та інноваціями сторітелінгу.

Представники Навчально-наукового інституту Журналістики ЧНУ імені Петра Могили висловили сподівання щодо співпраці інституту з MediaFit Creators Fund від DW Akademie.