Представники наукової бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили долучилися до творчої зустрічі «Життя сповнене надій»

16 березня 2023 року представники наукової бібліотеки Чорноморського національного університету імені Петра Могили долучилися до творчої зустрічі «Життя сповнене надій».

Організатором зустрічі став науковець, громадський діяч, краєзнавець, кандидат медичних наук, доцент кафедри теоретичних основ олімпійського та професійного спорту Навчально-наукового гуманітарного інституту НУК імені адмірала Макарова Ігор Марцінковський.

Захід відвідали представники бібліотек міста Миколаїв. Учасникам була презентована розгорнута книжково-ілюстративна виставка, до якої увійшли наукові та краєзнавчі роботи Ігора Марцінковського, а також бібліографічний покажчик його робіт.

Дякуємо за інформативну зустріч! Сподіваємося на подальшу співпрацю!