Представники кафедри управління земельними ресурсами факультету економічних наук ЧНУ імені Петра Могили долучилися до святкування Дня захисників і захисниць України

13 жовтня 2022 року викладачі кафедри управління земельними ресурсами провели захід, присвячений Дню захисників і захисниць України, що традиційно відзначається 14 жовтня водночас із Покровою Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва.

Зустріч зі студентами відбулася  в онлайн-форматі та  розпочалася вступним словом Почесного землевпорядника України старшого викладача кафедри управління земельними ресурсами Андрія Мася про історію становлення цього свята.

Також до заходу доєдналася декан факультету економічних наук Світлана Белінська, яка зазначила, що нашим завданням сьогодні є збереження суверенності нашої держави, її подальшого економічного розвитку.

Під час обговорення зазначено, що це свято тих, хто свої знання, силу, мужність та професіоналізм присвячує захисту нашої держави.

Відзначено, що серед колишніх студентів, які навчалися за спеціальністю 193 «Геодезія та землеустрій», є ті, які успішно навчались, а зараз захищають нашу рідну Україну у війні. Є й ті студенти, які в цей час надали перевагу волонтерській діяльності задля перемоги.

Під час зустрічі студенти поділилися власними думками щодо подій сьогодення. Викладачка кафедри Олена Лазарєва закликала присутніх на заході студентів розуміти значущість та неоціненність подвигу, який щодня здійснюють наші військові  у зоні бойових дій.

Цього дня ми вшановуємо тих, хто виконуючи свій обов’язок на бойовому посту чи у мирній справі, робить внесок у справу захисту державі, а також тих, хто ціною свого життя вписав в історію свої героїчні імена.

Бажаємо нашим героям невичерпної енергії та наснаги, а найголовніше – миру і спокою на рідній землі.

Віримо, що ми здобудемо бажану Перемогу й надалі успішно співпрацюватимемо із випускниками спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій» заради щасливого майбутнього нашої Батьківщини»,

Нехай надалі День захисників та захисниць України завжди святкується під покровом мирного неба!