Представники кафедри соціології ЧНУ імені Петра Могили взяли участь у конференції «ICSF 2020: Environmental, Technological, Social and Economic Matters»

Кафедра соціології факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили у котре доводить, що карантин – не відпочинок. Свідченням цього є участь представників кафедри у міжнародній науково-практичній конференції «ICSF 2020: The International Conference on Sustainable Futures: Environmental, Technological, Social and Economic Matters», яка відбулась 20 травня 2020 р.

Конференція проходила в онлайн-форматі. Учасники заходу мали змогу презентувати результати своїх багаторічних наукових досліджень у галузі географічної освіти, проблем освіти в різних країнах, регіональних аспектів прояву проблеми забезпечення сталого розвитку та ін.

Представниками від кафедри соціології ЧНУ імені Петра Могили стали доцент кафедри соціології Людмила Калашнікова та кандидат соціологічних наук, доцент Вікторія Чорна, які висловили подяку організаторам-колегам із Криворізького державного педагогічного університету за можливість плідного наукового спілкування.