Представники кафедри політичних наук ЧНУ імені Петра Могили в ефірі радіо «Суспільне. Миколаїв»

21 серпня 2020 року в рамках проєкту «Незалежність України: спогади миколаївців» науковий співробітник Інституту археології Національної академії наук України Кирило Горбенко та доцент б.в.з. кафедри політичних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили Анна Соловйова обговорили особливості набуття Україною незалежності у 1991 році.

У процесі спілкування були обговорені наступні теми: якими є здобутки незалежної України в сфері освіти та науки; якою є українська ідентичність на сучасному півдні України; які зміни відбулися в рамках дослідження історичних та археологічних об’єктів Миколаївської області; якими були альтернативні шляхи розвитку історії тощо.

Особливо цікавими були телефонні коментарі експертів – громадського діяча Олександра Ципляка та доктора політичних наук, професора кафедри політичних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили Миколи Іванова.

Дякуємо «Суспільне. Миколаїв» за підняття цікавих та важливих тем напередодні Дня Незалежності України!