Представники кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики ЧНУ імені Петра Могили долучилися до роботи секції «Актуальні проблеми міжнародних відносин: глобальний та регіональний аспекти»

24 червня 2022 року за активної участі науково-викладацького складу кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики ЧНУ імені Петра Могили відбулася робота секції «Актуальні проблеми міжнародних відносин: глобальний та регіональний аспекти». Захід відбувся в межах науково-практичної конференції «Ольвійський форум-2022: Стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі».

Модератором секції виступила Анастасія Хмель, кандидатка історичних наук, доцентка.

До роботи секції долучився Фернандо Роветта Клайвер, професор факультету філософії та права Університету Кастилії-Ла-Манча (Іспанія).

У форматі Zoom змогли обговорити актуальні питання сучасних міжнародних відносин іспанською, українською та англійською мовами.