Представники кафедри екології ЧНУ імені Петра Могили зустрілися з колегами з Університета Лейбніца

10 квітня 2024 року в рамках співпраці ЧНУ імені Петра Могили з Університетом Лейбніца в Ганновері відбулась зустріч представників кафедри екології на чолі з ректором Леонідом Клименко з німецькими колегами на тему енергоефективності та зеленої енергетики.

У зустрічі взяли участь директор дослідницького центру Energy 2050, доктор Фолькер Шьобер та професор Ельке Віттіх.

Координатором зустрічі виступила Наталія Бутич, регіональний координатор Східної Європи міжнародного бюро Університету Лейбніца в Ганновері. Представники Університету Ганноверу представили навчальний онлайн-модуль щодо сонячних панелей (розрахунок та встановлення). Також протягом зустрічі обговорили потреби української сторони.

Професорка, завідувачка кафедри екології Людмила Григор’єва та доцентка Анна Алексєєва представили загальну інформацію про наш університет, основні наукові напрямки науковців кафедри та можливості щодо подальших напрямків співпраці.

Дякуємо німецький стороні за цікавий досвід та сподіваємось на плідну подальшу співпрацю.