Представники кафедри екології ЧНУ імені Петра Могили взяли участь у зустрічі «Інтегроване управління водними ресурсами: виклики ХХІ століття»

15 лютого 2023 року на кафедрі екології Чорноморського національного університету імені Петра Могили учасникам Міждисциплінарних Студій «Європейські зелені виміри» презентували тему «Інтегроване управління водними ресурсами: виклики ХХІ століття».

Слухачі долучились до обговорення ряду питань, зокрема вода в цифрах і фактах; Водна рамкова директива як основний документ для забезпечення моніторингу вод; статус водних ресурсів; види і порядок державного моніторингу вод; європейський досвід моніторингу вод., а також водна проблема міста Миколаєва під час військового часу.

«Нині, дефіцит води складає більше 40% світового населення. Велика кількість людей змушена використовувати воду, яка не відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Існує велика ймовірність того, що війни будуть спалахувати за контроль прісної чистої води…», – зробили висновок учасники наприкінці зустрічі.

З повним змістом відео-лекції можна ознайомитись за посиланням.