Представники Інституту філології пройшли курс «Verified. Course on Media Literacy»

У Центральній міській бібліотеці ім. М. Кропивницького 26 жовтня 2019 року відбулося фінальне заняття англомовного курсу «Verified. Course on Media Literacy», серед учасників якого були представники Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили: доцент Владлена Руссова, студенти Марія Полівода, Олександра Усік, Єлизавета Черненко, Юрій Жихарев та Ірина Свиридовська. «Very Verified» є частиною загальнонаціонального проєкту «Вивчай та розрізрізняй: інфо-медійна грамотність», який впроваджується IREX за підтримки Посольства США та Посольства Великої Британії в Україні, у партнерстві з Міністерством освіти та науки України. Ї

П’ятитижневий курс проводився на основі новітніх розробок змішаного навчання: 5 тренінгових занять під керівництвом фасилітатора та 5 сесій на сайті студії онлайн-освіти EdEra. Під час навчання учасники отримали інформацію про основні принципи медіа грамотності, особливості традиційних та соціальних медіа та їхні ролі в сучасному суспільстві, опанували принципи аналізу медіа повідомлень, виявлення маніпуляції та дезінформації в інформаційному просторі тощо. Фасилітатор курсу в Миколаєві – викладач кафедри англійської філології Лідія Айзікова.