Представники факультету політичних наук ЧНУ імені Петра Могили – завідувачка кафедри історії, професорка Ірина Міронова та кандидатка історичних наук, доцентка Інна Підберезних – узяли участь у міжнародному підвищенні кваліфікації «Академічна доброчесність при підготовці магістрів та здобувачів доктора філософії (PhD) в країнах Європейського Союзу та України».

Організатором став Інститут Науково-дослідного Люблінського науково-технологічного парку та IESF Міжнародною фундацією науковців та освітян (м. Люблін, Республіка Польща).

Метою стажування є звернення уваги освітян на питання впровадження академічної доброчесності у закладах вищої освіти України та актуальні аспекти Європейського досвіду дотримання академічної доброчесності при підготовці магістрів та здобувачів доктора філософії (PhD).

Програма стажування складалася з 4 напрямів:

• академічна доброчесність при підготовці магістрів в Україні;
  • сучасні світові стандарти академічного письма: від теорії до практики (з урахуванням вимог провідних світових видавництв та університетів);
  • ефективні політики академічної доброчесності при підготовці магістрів та здобувачів доктора філософії в Україні;
  • академічна доброчесність та навички якісного академічного письма як важливі компетентності здобувачів вищої освіти.

Викладачі прослухали курс лекцій, брали участь у практичних заняттях, працювали над навчальними матеріалами самостійно та отримали сертифікати про проходження міжнародного підвищення кваліфікації.