Представники факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили взяли участь у виставці Warsaw industry week


12-14 листопада 2019 року у м. Варшаві (Польща) проходила виставка Warsaw industry week, у якій взяли участь викладач та студенти факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Старший викладач кафедри Автоматизації та КІТ Олександр Беліков, студентка 4-ого курсу Татьяна Гекова (спеціальність АКІТ) та Руслан Чернявский (студент 3-ого курсу спеціальності комп’ютерна інженерія) були запрошені Миколаївським кластером Rinnohub до участі у заходах.

Поїздка була дуже насичена. У першій половині дня учасники спілкувались з інноваційними підприємствами на виставці Warsaw industry week, де були розміщені великі виставочні площі заповнені прикладами технічних досягнень та розробками. Серед представленого дуже багато експонатів у сфері 3D друку, робототехніки та автоматизації підприємств. В рамках виставки були організовані зустрічі з інвесторами та бізнесменами у форматі B2B.

Друга половина кожного дня була присвячена зустрічам з акселераторами, інкубаторами та інноваційними кластерами (Hub-ами). Запрошені учасники робили міні презентації (elevation pitch), слухали представників стартап-ринку, знаходили потенційних партнерів та інвесторів. Окремо слід відзначити організовані тренінги для групи з Миколаєва.

Представники факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили висловлює поляку Миколаївській промисловій палаті та місцевому кластеру Rinnohub за організацію поїздки та надпродуктивну роботу!

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут