Представники факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили взяли участь у виставці Warsaw industry week

12-14 листопада 2019 року у м. Варшаві (Польща) проходила виставка Warsaw industry week, у якій взяли участь викладач та студенти факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Старший викладач кафедри Автоматизації та КІТ Олександр Беліков, студентка 4-ого курсу Татьяна Гекова (спеціальність АКІТ) та Руслан Чернявский (студент 3-ого курсу спеціальності комп’ютерна інженерія) були запрошені Миколаївським кластером Rinnohub до участі у заходах.

Поїздка була дуже насичена. У першій половині дня учасники спілкувались з інноваційними підприємствами на виставці Warsaw industry week, де були розміщені великі виставочні площі заповнені прикладами технічних досягнень та розробками. Серед представленого дуже багато експонатів у сфері 3D друку, робототехніки та автоматизації підприємств. В рамках виставки були організовані зустрічі з інвесторами та бізнесменами у форматі B2B.

Друга половина кожного дня була присвячена зустрічам з акселераторами, інкубаторами та інноваційними кластерами (Hub-ами). Запрошені учасники робили міні презентації (elevation pitch), слухали представників стартап-ринку, знаходили потенційних партнерів та інвесторів. Окремо слід відзначити організовані тренінги для групи з Миколаєва.

Представники факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили висловлює поляку Миколаївській промисловій палаті та місцевому кластеру Rinnohub за організацію поїздки та надпродуктивну роботу!

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики