Представники ЧНУ імені Петра Могили взяли участь в онлайновому тренінгу Stand Up «Запобігання домаганням у громадських місцях»

23 лютого 2022 року в приміщенні Вченої ради студенти та співробітники університету долучилися до онлайнового тренінгу Stand Up «Запобігання домаганням у громадських місцях» від L’Oréal Paris у партнерстві з Громадською організацією Hollaback та Фондом ООН у галузі народонаселення (UNFPA Україна).

Співорганізатор заходу – Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили. Захід проводила Марта Чумало, тренерка Національного тренінгового агентства Програми з протидії та запобіганню гендернозумовленому насильству.

Під час заняття учасники дізналися, як безпечно втрутитися в ситуацію, якщо стали свідком домагань у громадських місцях, та опанували інші корисні тактики поведінки в таких ситуаціях.

Stand Up – це освітня програма, націлена на запобігання домаганням у громадських місцях, щоб створити безпечний та інклюзивний простір для всіх. Бренд L’Oreal Paris і Громадська організація Hollaback створили спеціальну методологію 5D та звернули особливу увагу на неї, адже її слід застосовувати при втручанні щодо домагання в громадських місцях.