Представники ЧНУ імені Петра Могили взяли участь у тренінгу для викладачів “ToT: Training of trainers”

17-19 вересня 2021 року викладачі ЧНУ імені Петра Могили Ірина Олійник, завідувач підготовчого відділення, старший викладач кафедри медико-біологічних основ спорту та фізичної реабілітації, та Тетяна Акімова, доцент кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки, взяли участь у тренінгу для викладачів ToT: Training of trainers у м. Києві. Організаторами тренінгу виступили Інститут демократії та соціального прогресу, ком’юніті освітян «Прогресильні» за підтримки Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні.

Мета тренінгу – ознайомити учасників з найкращими практиками та інструментами організації та проведення навчальних заходів.

Програма заходу передбачала дискусійну панель «Прогресивність в освіті. Як задавати тренди» із залученням заступника Міністра освіти і науки України з питань європейської інтеграції Олексія Шкуратова, заступника голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Андрія Бутенка та голови Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України Олесі Ващук.

Протягом двох днів учасники тренінгу отримали теоретичні та практичні знання про методи тренінгової роботи, основні кроки до організації успішного тренінгу, інформацію як ефективно працювати з аудиторією, виходити із кризових ситуацій та створювати відеоконтент. Родзинками заходу стали неформальне спілкування, енерджайзери та дружня атмосфера.

На завершення тренінгової програми учасники отримали сертифікати, які дають можливість організації тренінгів для викладачів ЗВО.