Представники ЧНУ імені Петра Могили взяли участь у “Народних читаннях”, організованних Товариством поляків


На початку вересня 2022 року студентка 643 групи Вероніка Мироненко та викладачка польської мови Ольга Цибульська факультету філології Чорноморського національного університету імені Петра Могили взяли активну участь у щорічній польській акції «Narodowe Czytanie». Організатором тематичних зустрічей є Товариство поляків у Миколаєві.

«Народне читання» – щорічна загальнопольська акція, заснована 2012 року, метою якої є популяризація надбань польської літератури. Подія є важливою як для поляків, що безпосередньо мешкають на Батьківщині, так і тих, які проживаються за кордоном, там, де є польські товариства. Читання відбуваються одночасно, вони покликані нагадати всім, що в сучасному високотехнологічному світі є місце для книги.

Традиційно учасники презентують фрагменти творів чи повні тексти польською мовою (оригіналу чи найкращого перекладу, за вибором кожного). Цьогоріч організатори обрали збірку балад «Ballady i romanse» Адама Міцкевича, видану в 1822 році.

Події та оголошення


серпня
19
Юридичний факультет ЧНУ імені Петра Могили запрошує стейкхолдерів на круглий стіл для обговорення проєкту ОПП «Право» магістерського рівня вищої освіти за спеціальністю 081 «Право»

Юридичний факультет ЧНУ імені Петра Могили запрошує стейкхолдерів на круглий стіл для обговорення проєкту освітньо-професійної програми «Право» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 081 «Право». Коли? – 19 серпня 2022 року Де? – Zoom-конференція Відгуки на освітньо-професійну програму також …

липня
7
Запрошуємо на День відкритих дверей на факультеті фізичного виховання і спорту ЧНУ імені Петра Могили

Запрошуємо на День відкритих дверей на факультеті фізичного виховання і спорту ЧНУ імені Петра Могили! Коли? – 07 липня 2022 Початок о 15.00 Де? – Онлайнова зустріч Ідентифікатор конференції: 3106988262 Пароль: JP1aZb Майбутні студенти, Факультет фізичного виховання і спорту ЧНУ …