Представники ЧНУ імені Петра Могили взяли участь у конференції «Synergy. IT Business & IT Education» у місті Києві

Перший проректор ЧНУ імені Петра Могили Наталія Іщенко та декан факультету комп’ютерних наук Анжела Бойко взяли участь у конференції «Synergy. IT Business & IT Education», яка проходила у Києві  16-17 грудня 2021 року.

Під час конференції на єдиній платформі  зустрілися представники влади, ІТ-бізнесу та ЗВО. Мета конференції – обмін досвідом, визначення пріоритетних векторів розвитку IT-освіти та побудови сприятливих умов для розвитку індустрії.

Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров розповів про  успішні кейси і можливості співпраці ІТ-бізнесу та ЗВО, розвиток дуальної освіти та ін. Артур Селецький, заступник Міністра освіти і науки України з питань цифрового розвитку, взяв участь у панельній дискусії «Високий попит на таланти – нові виклики для ринку освіти». Генеральний директор директорату фахової передвищої, вищої освіти, Олег Шаров, виклав своє бачення розвитку неформальної освіти України.

На конференції керівники та представники провідних ІТ-компаній України поділилися своїми проблемами, кращими практиками корпоративної IT-освіти, освітніми проєктами та можливостями співпраці з ЗВО.

Досвід співпраці ЗВО та ІТ-бізнесу буде взято до уваги  при реалізації освітнього процесу в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили.